QENKA NJË MREKULLI/ Brenda vilës prej floriri të Meghan dhe Princ Harryt (FOTO) - AlpeGossip
QENKA NJË MREKULLI/ Brenda vilës prej floriri të Meghan dhe Princ Harryt (FOTO)

QENKA NJË MREKULLI/ Brenda vilës prej floriri të Meghan dhe Princ Harryt (FOTO)

Dasma e Princ Harryt dhe Meghan Markle ishte një ndër ngjarjet më të komentuara të këtij viti, e cila pushtoi për javë me rradhë faqet kryesore të gazetave e revistave dhe u bë kryefjala e diskutimit në rrjet.

Pas ceremonisë së martesës, mbretëresha Elizabeth i dhuroi princit një super vilë jo shumë larg pallatit mbretëror, ku çifti është shpërngulur për të jetuar.

 

“Us Weekly” ka publikuar pamje brenda bilës mbretërore të Meghan dhe Harryt, e cila përbëhet nga 20 dhoma dhe 6 banjo. Vila është e dekoruar me motive floriri, siç mund ti shihni në pamjet e mëposhtme.