PAS PROBLEMEVE ME SHËNDETIN MENDOR/ Më në fund rikthehet Selena Gomez (FOTO) – AlpeGossip
PAS PROBLEMEVE ME SHËNDETIN MENDOR/ Më në fund rikthehet Selena Gomez (FOTO)

PAS PROBLEMEVE ME SHËNDETIN MENDOR/ Më në fund rikthehet Selena Gomez (FOTO)

Selena u shtrua në një spital psikiatrik dhe prej 24 shtatorit askush nuk dinte asgjë për të.

Këngëtarja tashmë është mirë dhe ka vendosur të gëzojë fansat e saj, duke u rikthyer në rrjetet sociale.

Shoqet e ngushta kanë publikuar disa foto, ku shfaqen të lumtura dhe duke bërë qejf. Kjo nënkupton, që Selena është larguar nga spitali dhe ka filluar jetën normale.