“TË OFROJ KOHËN TIME DHE SEKS TË MIRË”/ Konkurrenti ia thotë troç, ja si përgjigjet Fjorela (FOTO) – AlpeGossip
“TË OFROJ KOHËN TIME DHE SEKS TË MIRË”/ Konkurrenti ia thotë troç, ja si përgjigjet Fjorela (FOTO)

“TË OFROJ KOHËN TIME DHE SEKS TË MIRË”/ Konkurrenti ia thotë troç, ja si përgjigjet Fjorela (FOTO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, u transmetua takimi i Fjorelës me Beratin, një takim që shkoi mjaft mirë. Gjatë takimit, Berati e pyeti Fjorelën a është materialiste sepse ai mund t’i ofrojë vetëm kohën e tij dhe një seks të mirë.

Fjorela u përgjigj se dëshiron që t’i ketë të gjitha, pasi nuk i mungon asgjë.

Berati: Sa materialiste je, sepse unë mund të ofroj si mashkull një jetë modeste, kohën time dhe një seks të mirë

Fjorela: Shiko tani të them që nuk më pëlqen që mashkulli ta mbështesë femrën e tij në rrugëtimin e saj, është e kotë të them.

Berati: Je femër që nuk të intereson leku?

Fjorela: Po tani një njeri që nuk ka gjë në vijë nuk e shikoj.

Berati: Për shembull ty të intereson më shumë dashuria, respekti apo koha e një personi?

Fjorela: Dëshiroj t’i kem të gjitha, çfarë më mungon që të mos i kem të gjitha.