JEP LAJMIN E ËMBËL/ Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
JEP LAJMIN E ËMBËL/ Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO+VIDEO)

JEP LAJMIN E ËMBËL/ Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO+VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar, Vigan Bardhi, i njohur me emrin e artit Vig Poppa është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi me një video shumë të ëmbël ku shfaqet duke përkëdhelur bebushin e porsalindur.

“Sa shumë t’kom prit”, ka shkruar reperi krah videos ku tregon dhe portretin ëngjëllor të të birit.
Vig Poppa ka marrë urime të shumta nga kolegët e miqtë, të cilët i urojnë jetë të gjatë bebit. Kujtojmë që reperi është baba edhe i një djali 5 vjeç.