Erjona “GODET FORT”/ Nuk përballon dot temperaturat, del me bikini dhe…(FOTO) – AlpeGossip
Erjona “GODET FORT”/ Nuk përballon dot temperaturat, del me bikini dhe…(FOTO)

Erjona “GODET FORT”/ Nuk përballon dot temperaturat, del me bikini dhe…(FOTO)

U bë e famshme në Europianin e Francës, ku në tribunat e stadiumeve mori të gjithë vemendjen me bukurinë e saj.

Është fjala për Erjona Sulejmanin, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit.

Muaj më parë, çifti i dha fund lidhjes, ndërsa tashmë Erjona ka nisur zyrtarisht pushimet verore.

Ajo ndiqet nga mijëra persona ne Instagram dhe nuk heziton të ndajë me ta foto nga jeta e përditshme. Por këtë herë fotot janë ndryshe. Erjona ka postuar dy foto me bikini, ku tregon linjat e saj të mrekullueshme.