Nuk mjaftojnë vetëm 1 milion ndjekës për të marrë këtë dhuratë që mori Beatrix nga Instagram (FOTO) – AlpeGossip
Nuk mjaftojnë vetëm 1 milion ndjekës për të marrë këtë dhuratë që mori Beatrix nga Instagram (FOTO)

Nuk mjaftojnë vetëm 1 milion ndjekës për të marrë këtë dhuratë që mori Beatrix nga Instagram (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret të cilat na pëlqen më së shumti dhe duket se sukseset e Beatrix Ramosaj rriten gjithmonë e më shumë.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin se profili i saj në Instagram është bërë “Verified”.

Një profil i verifikuar në Instagram tregon se ky profil është autentik dhe i përket vërtet këtij personi.

Shumë prej personazheve të showbizz-it e bëjnë këtë pasi shumë njerëz mund të hapin profile me emrat e tyre dhe është e vështirë të gjesh atë të duhurin.

Dhe mesa duket Beatrix ka dashur që të ketë një profil të sajin, autentik.

Sigurisht që jo çdo profil mund të kthehet në “Verified”, ndaj vetëm perzonazhet e njohur e kanë këtë privilegj.

Ata duhet të jenë shumë të kërkuar në mënyrë që të plotësojnë kriteret e Instagram.