” JA Q* PHOTOSHOPIT SE LIVE SI KE KËSHTU B*THËT”/ Fansja e masakron me komente Rashelin (FOTO) – AlpeGossip
” JA Q* PHOTOSHOPIT SE LIVE SI KE KËSHTU B*THËT”/ Fansja e masakron me komente Rashelin (FOTO)

” JA Q* PHOTOSHOPIT SE LIVE SI KE KËSHTU B*THËT”/ Fansja e masakron me komente Rashelin (FOTO)

Rashel Kolaneci është ndër vajzat më të ndjekura dhe më të pëlqyera.

Rasheli njihet për foto sensuale që poston në rrjetet sociale. Së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër foto provokuese.

Ajo shfaqet duke luajtur golf, por çfarë tërhoqi më së shumti vëmendje ishte pozicioni i Rashelit, për të ekspozuar sa më shumë linjat perfekte.

Epo, Rashel edhe njëherë ia doli të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Një ndër komentet që ra më në sy ishte ai ku një fanse e akuzoi për ‘photoshop’ dhe se në realitet nuk i ka të pasmet sa në foto, Ndërkohë Rashel ia kthen shumë qetë dhe me ironi se qeshi shumë me këtë që fansja ka shkruar. Epo duhet ta pranojmë se Rashel ka ato forma se edhe teksa e shohim kur kërcen në tv, shihet të ketë po ato forma