NJË TJETËR SUKSES/ Kënga e dua Lipës më e klikuara në “MTV” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NJË TJETËR SUKSES/ Kënga e dua Lipës më e klikuara në “MTV” (FOTO+VIDEO)

NJË TJETËR SUKSES/ Kënga e dua Lipës më e klikuara në “MTV” (FOTO+VIDEO)

Dua Lipa tashmë dëgjohet dhe pëlqehet në të gjithë botën. Sukseset e saj këtë vit kanë qenë të njëpasnjëshme, duke thyer rekorde dëgjueshmërie në të gjithë botën.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instagrami-n’ e saj ka bërë të ditur se kënga “One Kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris është cilësuar si kënga me videon më të klikuar në “MTV”.

Ky është bashkëpunimi i saj i vetëm me Calvin, por duke parë suksesin që pati, presim akoma më shumë hite së bashku.