DITËLINDJET E 14 DHJETORIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga Vanessa Hudgens tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 14 DHJETORIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga Vanessa Hudgens tek…  (FOTO)

DITËLINDJET E 14 DHJETORIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga Vanessa Hudgens tek… (FOTO)

Ditën e sotme data shënon 14 dhjetor dhe persona të rëndësishëm të fushave të ndryshme festojnë sot ditëlindjen.

Nga Vanessa Hudgens tek Mike Fuentes  ju njeh me personat që kanë ditën e lindjes sot: