‘Gjithë jetën kam me të mbyt në puthje si këtu jeta ime’, po tani me kë e ka Luana Vjollca! (FOTO) – AlpeGossip
‘Gjithë jetën kam me të mbyt në puthje si këtu jeta ime’, po tani me kë e ka Luana Vjollca! (FOTO)

‘Gjithë jetën kam me të mbyt në puthje si këtu jeta ime’, po tani me kë e ka Luana Vjollca! (FOTO)

Pasi i bëri pak ditë pushim Luana Vjollca është kthyer përsëri në syrin dhe vëmendjen e publikut të Instagramit me postimin e fundit.

Moderatorja seksi ashtu siç e ka treguar edhe më parë në publik ka një dashuri vërtet sublime për vajzat e familjes së saj dhe sidomos kur vjen fjala tek motra e saj Lira.

Së fundmi Luana ka postuar një foto vërtet të ëmbël ku shfaqet në një mosh të vogël teksa puth motrën e saj në faqe.

“This pic just made my heart melt !! Little me and my beautiful sister @liravjollca. Gjithë jetën kam me të mbyt me puthje si këtu jeta ime”, shkruan Luana Vjollca në postimin e saj në Insta.