Dua Lipa e mbajti fjalën! Publikon këngën e re me Dj e famshëm…(VIDEO) – AlpeGossip
Dua Lipa e mbajti fjalën! Publikon këngën e re me Dj e famshëm…(VIDEO)

Dua Lipa e mbajti fjalën! Publikon këngën e re me Dj e famshëm…(VIDEO)

Ashtu siç u zbuluar pak kohë më parë me disa mesazhe të koduara në Twitter, pritej që të lancohej realizimi i rradhës i këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa me Dj e famshëm Calvin Harris.

“One Kiss” titullohet kënga e re që është publikuar në Youtube ditën e djeshme.

Ritme muzike të shpejtë dhe energjike tipike të Dj Calvin Harris dhe fjalë dashurie që përcillen nga një zë fantastik si ai i Dua-s.

Shijojeni…!