Fansi i KAP DETAJIN e çuditshëm në videon e Noizyt: Pse i mban sytë një hapur e një… – AlpeGossip
Fansi i KAP DETAJIN e çuditshëm në videon e Noizyt: Pse i mban sytë një hapur e një…

Fansi i KAP DETAJIN e çuditshëm në videon e Noizyt: Pse i mban sytë një hapur e një…

Pas këngës së suksesshme “TOTO, Noizy ka paralajmëruar projektin e ri me reperin e njohur italian Ghali. Kënga do të quhet “Parku Lojrave” dhe xhirimet e klipit kanë filluar pasi Ghali ka ardhur në vendin tonë ashtu siç e kemi parë fotot e publikuara nga Noizy më parë dhe pjesë e këtij klipi do jetë Sara Kolami, moderatorja e “IN Style”. Mbrëmjen e sotme Noizy teksa qëndronte i shtrirë në krevat, ka publikuar një pjesë të këngës së tij “Parku Lojrave” që s’është lançuar ende, mirëpo e fshiu shpejt. Në komentet e kapura nga intv.al, një fans e pyet se pse lë një sy hapur dhe një mbyllur dhe Noizy nuk ka hezituar të përgjigjet duke i thënë: Gjoja çun gangster pra!