Rikthehet Oriola Marashi dhe të gjithë kanë një pyetje: Çfarë ka ndodhur me të? – AlpeGossip
Rikthehet Oriola Marashi dhe të gjithë kanë një pyetje: Çfarë ka ndodhur me të?

Rikthehet Oriola Marashi dhe të gjithë kanë një pyetje: Çfarë ka ndodhur me të?

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më të ndjekura dhe më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo di të tërheqi gjithmonë vëmendjen me fotot dhe video-t provokuese.

Mirëpo si rrallëherë Oriola ka postuar në Instastory një foto ku nuk ekspozon format e saj bombastike. Ajo shfaqet e veshur dhe në sy bien tiparet e saj.

Kjo foto ka ngjallur kureshtjen e fansave, të cilët janë shprehur të çuditur dhe kanë filluar të pyesin se çfarë na ndodhur me Oriolën.