“M’U THYE ZEMRA”/ Arbenita Ismajli humb personin e dashur të familjes (FOTO) – AlpeGossip
“M’U THYE ZEMRA”/ Arbenita Ismajli humb personin e dashur të familjes (FOTO)

“M’U THYE ZEMRA”/ Arbenita Ismajli humb personin e dashur të familjes (FOTO)

Xhaxhai i modeles së njohur Arbenita Ismajli ka ndërruar jetë. Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë modelja përmes një postimi në Instastory.

Ajo është njoftuar nga e motra për humbjen e madhe. Arbenita ka treguar se ajo dhe xhaxhai nuk kanë pasur ndonjë marrëdhënie të ngushtë por ikja e tij i ka thyer zemrën.

“Sapo më telefonoi motra, një nga xhaxhallarët e mi ka humbur jetën! Edhe pse ne nuk kemi qenë kurrë të lidhur, m’u thye zemra. Pusho në paqe!”, ka njoftuar modelja.