Harrojini fotot me të pasme e gjoks përjashta, Linda Rei kthehet sërish në MASHKULL - AlpeGossip
Harrojini fotot me të pasme e gjoks përjashta, Linda Rei kthehet sërish në MASHKULL

Harrojini fotot me të pasme e gjoks përjashta, Linda Rei kthehet sërish në MASHKULL

Linda Rei arriti në një kohë të shkurtër të bëhet një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Historia e saj mbi ndërrimin e gjinisë pushtoi mediat vitin e kaluar dhe Linda ishte qëndra e vëmendjes. Edhe sot, ndonëse ka zgjedhur të mos shfaqet në spektakle e emisione, Linda vazhdon të jetë e shumë komentuara.

Fotot e videot provokuese ku tregon herë të pasmet bombastike, e herë kur shfaqet me gjoksin përjashta kanë bërë që Linda të tërheq shumë vëmendjen.

Mirëpo në foton e fundit, makeup artistja është shfaqur krejt ndryshe nga ç’jeni mësuar ta shihni. Me anë të fotoshopit, Linda ka arritur të transformojë veten në një mashkull boksier duke i habitur të gjithë ndjekësit me këtë foto.