Sot është “gangster” por shihni si dukej Blunti para se të bëhej i famshëm – AlpeGossip
Sot është “gangster” por shihni si dukej Blunti para se të bëhej i famshëm

Sot është “gangster” por shihni si dukej Blunti para se të bëhej i famshëm

Blunt është një ndër reperët shqiptarë më në zë dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë i cili së bashku me Real 1 kanë formuar “Shaolin gang” që po bën namin së fundmi.

Blunt dhe Real 1 janë të shumë komentuar jo vetëm për klipet e tyre, por edhe sherret me reperët e tjerë që pak javë më parë ishin kryefjala e mediave.

Postimet e tyre janë të shumta në Instagram, por video e fundit ka tërhequr goxha vëmendjen.

Në të Blunt ka treguar një foto kur ishte bebe dhe shprehet se në këto momente ndihet si një bebe, i qeshur dhe i lumtur.

“Kështu po më duket vetja shaolina, si bebe, vetëm po qesh si beb kur e di çfarë kënge do publikoj vetëm për ju, këngë t’stërrpikta, shaolina kështu jam duke ndenjur për momentin”, dëgjohet të thotë Blunt.