Ish-banorja e “Big Brother Albania” bëhet nënë për herë të dytë: Vjen në jetë Zai! - AlpeGossip
Ish-banorja e “Big Brother Albania” bëhet nënë për herë të dytë: Vjen në jetë Zai!

Ish-banorja e “Big Brother Albania” bëhet nënë për herë të dytë: Vjen në jetë Zai!

Tashmë Serzhi është bërë vëlla i madh!

Po flasim për familjen e çiftit, i cili u bë i njohur në Big Brother, Neda Karafili (Balluku) dhe Ogren Balluku.

Pas Serzhit të vogël, Neda ka sjellë në jetë një tjetër djalë, i cili quhet Zai.

Zai ka ardhur në jetë javën që lamë pas dhe gëzon shëndet të plotë.

Ne i urojmë Zait jetë sa më të gjatë e të shëndetshme, ashtu sikurse i urojmë mami Nedës dhe babi Ogrenit “punë” sa më të lehtë me dy të vegjëlit.