Këngëtarja shqiptare kapet duke bërë nevojat personale tek tualeti meshkujve (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare kapet duke bërë nevojat personale tek tualeti meshkujve (FOTO)

Këngëtarja shqiptare kapet duke bërë nevojat personale tek tualeti meshkujve (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e hitit “Culo”, Fjolla Morina tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale ku shfaqet gjithnjë seksi dhe në super formë.

Por sot Fjolla është fotografua në një ambient jo të përshtatshëm për të. E veshur me kostum blu, këngëtarja shfaqet në tualetin e meshkujve.

“Mos u ngatërro me mua”, shkruan Fjolla ndërsa menjëherë kanë nisur komentet tallëse në këtë foto, por edhe ato ofenduese të cilët nuk e kanë pritur edhe aq mirë këtë imazh.