Moment i sikletshëm/ Vajzës i ngrihet fundi dhe i dalin të pasmet në restorant (FOTO) – AlpeGossip
Moment i sikletshëm/ Vajzës i ngrihet fundi dhe i dalin të pasmet në restorant (FOTO)

Moment i sikletshëm/ Vajzës i ngrihet fundi dhe i dalin të pasmet në restorant (FOTO)

Një vajzë u fotografua duke treguar më shumë se sa duhet.

Ajo ishte duke marrë një porosi në një restorant në momentin që është fotografuar me të pasmet jashtë.

Vajzë i dalin të pasmet pasi i ishte ngritur fundi që kishte veshur.

Gazeta gjermane Bild deklaroi se vajza ishte filmuar të dielën në një restorant të McDonald’s në Majorca.