Katy Perry puth në buzë një garues të “American Idol” (VIDEO) – AlpeGossip
Katy Perry puth në buzë një garues të “American Idol” (VIDEO)

Katy Perry puth në buzë një garues të “American Idol” (VIDEO)

Katy Perry e përqafoi një djalë, dhe të gjithë e pëlqyen gjestin e saj.

Të dielën është mbajtur premiera e “American Idol”, këngëtarja mori vëmendjen e të gjithëve pasi që puthi e Benjamin Glazein nga Enidi i Oklahomas. Glaze, një arkëtar në një dyqan të pajisjeve elektronike, por pranojë se ai kurrë nuk ka të dashur. Madje ai kurë nuk e kishte puthur një vajzë të re.

“Kurrë nuk kam qenë në një lidhje”, tha Glaze, i cili këndoi këngën e Nick Jonas “Levels”, gjatë audicionit të tij para jurisë së përbërë nga Luke Bryan, Lionel Richie dhe Perry.

“S’mund të puth një vajzë pasi që nuk kam qenë kurrë në një lidhje.

Pa pritur Perry i thotë të riut ti ofrohet më afër dhe ta puth në faqe. Ai e bën këtë ngadalë dhe e puth në faqe. Herën e dytë, Perry sigurohet që ai ti ofrohet por kësaj here ajo e puth në buzë kurse ai nga emocionet rrëzohet në tokë.

Këtë moment interesant mund ta shikoni në këtë video.