U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Valdrini zbulon emrin e veçantë që i vendosi vajzës (FOTO) – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Valdrini zbulon emrin e veçantë që i vendosi vajzës (FOTO)

U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Valdrini zbulon emrin e veçantë që i vendosi vajzës (FOTO)

Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani u bënë sot prindër për herë të dytë.

Edita ka lindur në Washington dhe ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ëmbël e konfirmoi edhe stilisti, i cili postoi një foto të dorës së vogëlushes dhe zbuloi se i kanë vendosur emrin Paris.

Kujtojmë se çifti janë prindër dhe të një vajze tjetër, të quajtur Bella.