MARINA DO TA BËJË TEZE/ Luana Vjollca nuk përmbahet dot nga lumturia – AlpeGossip
MARINA DO TA BËJË TEZE/ Luana Vjollca nuk përmbahet dot nga lumturia

MARINA DO TA BËJË TEZE/ Luana Vjollca nuk përmbahet dot nga lumturia

Marina Vjollca konfirmoi së fundmi shtatzëninë, duke publikuar në rrjete sociale fotot e para me barkun e rrumbullakosur.

Lajmi i ëmbël ka gëzuar fansat, miqtë dhe familjarët e moderatores, mes tyre dhe Luana Vjollcën. Ajo është shumë e lumtur që do të bëhet teze dhe mezi po pret që bebushi të vijë në jetë.

Luana ka lënë një koment te fotot e Marinës, duke shkruar e lumtur “Tezja mezi po pret!!!”.