SË SHPEJTI MODERATORE E NJË EMISIONI/ Zbulohet në cilin ekran do ta shohim Tea Trifonin – AlpeGossip
SË SHPEJTI MODERATORE E NJË EMISIONI/ Zbulohet në cilin ekran do ta shohim Tea Trifonin

SË SHPEJTI MODERATORE E NJË EMISIONI/ Zbulohet në cilin ekran do ta shohim Tea Trifonin

Ish-konkurrenten e “Përputhen”, Tea Trifonin do ta shohim së shpejti si moderatore.

Ajo është parë së fundmi në ambientet e “Top Channel” dhe burime për “Vip-magazine” kanë konfirmuar se Tea do të jetë moderatore në një prej emisioneve të këtij televizioni.

Kujtojmë se Tea ka qenë një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”, e cila ka bërë shumë zhurmë në media.