NDAHET ARSIMI I “PËR’PUTHEN”/ Partnerja e thumbon publikisht: Nuk kishin faj ato goca që thanë… – AlpeGossip
NDAHET ARSIMI I “PËR’PUTHEN”/ Partnerja e thumbon publikisht: Nuk kishin faj ato goca që thanë…

NDAHET ARSIMI I “PËR’PUTHEN”/ Partnerja e thumbon publikisht: Nuk kishin faj ato goca që thanë…

Pas ndarjes nga Ana Lleshi, Arsimi i “Përputhen” nisi një lidhje dashurie me një vajzë të quajtur Pranvera. Dyshja dukeshin shumë të dashuruar dhe shiheshin kudo bashkë.

Mirëpo gjërat jo gjithmonë janë ashtu siç duken, pasi Arsimi dhe Pranvera janë ndarë. Kjo e fundit ka shkruar në Instastory se Arsimi është “akull” e prandaj nuk ka ecur mes tyre.