Luana Vjollca njofton rikthimin në punë/ Fansat nuk e njohin në foton e fundit moderatoren – AlpeGossip
Luana Vjollca njofton rikthimin në punë/ Fansat nuk e njohin në foton e fundit moderatoren

Luana Vjollca njofton rikthimin në punë/ Fansat nuk e njohin në foton e fundit moderatoren

Pushimet përfunduan dhe Luana Vjollca i është rikthyer punës! Dita e saj ndahet mes punës së palodhur për emisionin e ri “Top Channel”, e pas saj udhëton menjëherë drejt studios muzikore për të punuar mbi projektet e reja. Së fundmi, ajo ndau me ndjekësit në profilin e saj në “Instagram”, një foto ku njoftonte se i ishte rikthyer punës.

E veshur me një crop top me vija dhe një fund të ngushtë të bardhë, ajo shfaqej shumë serioze me laptopin në krahë. Mirëpo fansave, nuk i ka pëlqyer shumë pamja e moderatores, madje shprehen të habitur se çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj.

“Qenke zgju keq sot”, “Po kete surrat ce ke?”, “Po kjo kush eshte”, janë disa nga komentet.