NUK DI TË NDALET/ Dj Blunt i rikthehet ofendimeve ndaj Ledri Vulës (FOTOT) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Dj Blunt i rikthehet ofendimeve ndaj Ledri Vulës (FOTOT)

NUK DI TË NDALET/ Dj Blunt i rikthehet ofendimeve ndaj Ledri Vulës (FOTOT)

Dy vite më parë, bëri bujë debati midis Dj Blunt dhe Ledri Vulës. Ky i fundit shpërtheu në të shara ndaj reperit, të cilin e ofendonte rëndë dhe shprehej se diss-et në këngët e tij ishin pikërisht për të.

“Unë psikiatër nuk jam, nuk e di çfarë problemesh psikike mund të ketë”, ishte përgjigja e Ledrit, i cili shtoi gjatë një interviste se ka respekt për punën e tij si Dj.

Ky sherr është kthyer sërish në vëmendje, pas një video të publikuar nga Ledri dhe Capital T që paralajmëronin bashkëpunimin e tyre l, i cili do të jetë pjesë e albumit të Capital T.

“Ledri viçi ishte dje live me dikë tjetër, që s’ka rëndësi emri, duke i bërë qejfin njëri-tjetrit se kanë kthyer në trend realizimin e albumeve. Unë jam duke e nxjerrë albumin numër 9 babush, kurse ti mezi e nxorre 1 album pas 20 viteve karrierë, o Ledri Viçi. Mos mi merr kreditat o vlla, ngadalë se janë disa baba që kanë nxjerrë trende”, thotë ndër të tjera Dj Blunt.

Gjatë muajve të izolimit, Ledri publikoi albumin e tij 10/10, i cili ka rezultuar mjaft i suksesshēm.