HIQNI DORË NGA SYZET “MICRO”/ Vip-et janë fiksuar pas këtyre modeleve më “in” – AlpeGossip
HIQNI DORË NGA SYZET “MICRO”/ Vip-et janë fiksuar pas këtyre modeleve më “in”

HIQNI DORË NGA SYZET “MICRO”/ Vip-et janë fiksuar pas këtyre modeleve më “in”

Prej më shumë se dy sezonesh  modeli i syzeve të vogla “micro” pushtoi sfilatat dhe Instagramin. Prandaj mund ta cilësojme si një prej trendeve më të suksesshme të syzeve.

Mirëpo duket se syzet e vogla pak nga pak po dalin nga trendi dhe këtë sezon modëne kanë pushtuar syzet e mëdhaja të formave të ndryshme.

Katrore por edhe rrethore janë  disa nga modelet të cilat janë duke bërë namin për momentin dhe vip-et shqiptare nuk po i heqin nga sytë.

Prandaj vajza must-i i kësaj “vere 2019” janë syzet e mëdhaja kështu hiqni dorë nga ato mikro.

Jonida Maliqi

Armina Mevlani

Alketa Vejsiu

Luana Vjollca

Lori Hoxha

AlpeNews.al