PAS SHERRIT ME ENCËN/ Roza Lati bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHERRIT ME ENCËN/ Roza Lati bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

PAS SHERRIT ME ENCËN/ Roza Lati bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

Moderatorja shumë e komentuar në media, Roza Lati së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të sherrit me Encën. Ishte një deklaratë e modeles Trejsi Sejdini që ndezi sherr mes moderatores dhe këngëtares të cilat bënë deklarata të forta kundër njëra-tjetrës mbrëmjen e djeshme.

Ditën e sotme Roza i ka kthyer sërish të gjithë sytë nga vetja, jo me sherrin, por me pamjen e re. Moderatorja i ka bërë të gjithë flokët gërsheta afrikan.

Roza duket shumë e kënaqur me pamjen e re dhe në fakt ky model flokësh i shkon edhe me tipin e saj e këtë ja kanë vënë në dukje edhe fansat.