“ZEMRA MAL”/ Noizy i gëzohet formimit të Ushtrisë së Kosovës (FOTO) – AlpeGossip
“ZEMRA MAL”/ Noizy i gëzohet formimit të Ushtrisë së Kosovës (FOTO)

“ZEMRA MAL”/ Noizy i gëzohet formimit të Ushtrisë së Kosovës (FOTO)

Artistë, politikanë dhe shumë fytyra tjera publike kanë uruar me rasin e formimit të Ushtrisë së Kosovës.

Një prej tyre është edhe reperi Noizy, i cili i emocionuar ka ndarë me ndjekësit një foto të ushtrisë dhe uroi me fjalë zemre.

“Zemra mal. Paqe dhe Dashuri”, ka shkruar ai mbi foto.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Noizy është “A don Love?”, në duet me Dafina Zeqirin.