“I THEM HAJE BISKOTËN…”/ Motra e Encës “çmend” fansat, publikon FOTON +18 – AlpeGossip
“I THEM HAJE BISKOTËN…”/ Motra e Encës “çmend” fansat,  publikon FOTON +18

“I THEM HAJE BISKOTËN…”/ Motra e Encës “çmend” fansat, publikon FOTON +18

Uindi Haxhiaj është motra e këngëtares së njohur Enca. Edhe ajo njihet për stilin e saj ekstravagant dhe është tip moskokëçarës.

Së fundmi ka publikuar një foto ku shihet të ketë një biskotë në pjesën intime e krahas saj shkruan:

“I them haje biskotën”, fjalë shkëputur nga një tekst kënge.

Kujt ia dedikon këto fjalë vallë?