DO SHOKOHENI/ Noizy mban në dorë orën që kushton më shumë se 4 shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
DO SHOKOHENI/ Noizy mban në dorë orën që kushton më shumë se 4 shtëpi (FOTO)

DO SHOKOHENI/ Noizy mban në dorë orën që kushton më shumë se 4 shtëpi (FOTO)

Noizy është një ndër reperat shqiptarë më të preferuar nga publiku. Ai numëron me qindra projekte muzikore të suksesshme, të cilat kanë bërë që ai të jetë një prej më të kërkuarve në treg. Kohët e fundit, përveç muzikës Noizy ka zhvilluar aktivitetin e tij edhe në biznes.

Si rrjedhojë, të ardhurat që ai nxjerr nga muzika dhe fusha e biznesit janë të mëdha dhe i lejojnë atij që të bëjë një jetë mjaft luksoze

Përmes rrjeteve sociale, ai shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e tij luksoze, duke promovuar makinat apo veshjet e shtrenjta. Dhe këtë herë na ka zbuluar orën që mban në dorë.