Ja kush është bjondja seksi që zëvendësoi Fatmën në “Fun day” (VIDEO) – AlpeGossip
Ja kush është bjondja seksi që zëvendësoi Fatmën në “Fun day” (VIDEO)

Ja kush është bjondja seksi që zëvendësoi Fatmën në “Fun day” (VIDEO)

Ditën e sotme qarkulloi me shpejtësi lajmi se moderatorja e emisionit “Fun day”, Fatma Methasani, e ka braktisur In TV dhe emisionin do e drejtojë një vajzë seksi bjonde. Foto e publikuar në profilin zyrtar të In Tv dhe që qarkulloi në media e rrjete sociale tregonte një vajzë me flokë të gjatë bjonde dhe fustan të zi.
Pas lajmeve për largimin e Fatmës që pushtuan sot portalet, ka reaguar vetë moderatorja. Ajo ka postuar një video në Instagram ku zbulon se bjondja ishte vetë ajo.

Fatma ka vendosur një paruke dhe e hapi emisionin me “look-un” e ri dhe e veshur me taka. “Nuk ka bjonde,nuk ka as taka ka shume dashuri”, shkruan Fatma. Ndiqni videon e mëposhtme.