Tayna publikon foton seksi nga plazhi, fansat ”e fëlliqin” me detajin që kapin: Pse mi me syze… – AlpeGossip
Tayna publikon foton seksi nga plazhi, fansat ”e fëlliqin” me detajin që kapin: Pse mi me syze…

Tayna publikon foton seksi nga plazhi, fansat ”e fëlliqin” me detajin që kapin: Pse mi me syze…

Tayna është një nga reparet më IN të momentit e cila që pas publikimit të këngës “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom u bë shumë e famshme dhe po përflitet në të gjitha mediat rozë. Të gjithë po flasin për të jo vetëm prej këngëve të suksesshme si “Columbiana” apo “Shqipe”, por edhe për “diss-et” me Rinën dhe fotot provokuese në rrjetet sociale.

E tillë është një foto e publikuar në Instagram nga Tayna ku shfaqet me një palë bikini body teksa lahet në një dush, por fansave nuk u ka shpëtuar një detaj. Reperja seksi ka harruar të heqë syzet dhe është larë me to. Kaq ka mjaftuar që fansat të shpërthejnë në komentet të tipit: Hiqi ndonjëherë syzet kur të kesh kohë…