Tradhëtoi të shoqen, modelja publikon mesazhet e videot e nxehta me reperin e njohur... (FOTO) - AlpeGossip
Tradhëtoi të shoqen, modelja publikon mesazhet e videot e nxehta me reperin e njohur… (FOTO)

Tradhëtoi të shoqen, modelja publikon mesazhet e videot e nxehta me reperin e njohur… (FOTO)

Reperi i njohur i hiteve “Still”, “The next episode” etj, Snoop Dog mësohet se së fundmi është futur në probleme të mëdha me bashkëshorten.

Modelja Celina Powell, e njohur ndryshe si “Vejusha e zezë”, ka provokuar reperin dhe ka publikuar mesazhet mes tyre në rrjetet sociale. Ata shihen duke shkëmbyer mesazhe e foto me njëri-tjetrin dhe në një moment Snoop i ka thënë asaj se ishte me familjen, duke shpjeguar mënyrën e çuditshme të të folurit.

Pas publikimit të mesazheve, reperi ka reaguar menjëherë, duke thënë se gjithçka ishte një grackë nga ana e modeles, për të mashtruar reperin.