PRESIN FËMIJËN E PARË/ Fatma dhe Alfio zbulojnë gjininë e bebit në mënyrën më të bukur (VIDEO) – AlpeGossip
PRESIN FËMIJËN E PARË/ Fatma dhe Alfio zbulojnë gjininë e bebit në mënyrën më të bukur (VIDEO)

PRESIN FËMIJËN E PARË/ Fatma dhe Alfio zbulojnë gjininë e bebit në mënyrën më të bukur (VIDEO)

Fatma Methasani feston sot ditëlindjen dhe gëzimi është dyfish për moderatoren pasi ajo është edhe në pritje të ëmbël këtë 25-vjetor. Me rastin e ditëlindjes, Fatma ka vendosur të zbulojë edhe gjininë e bebit që pritet të vijë në jetë.

Ajo ka postuar një video ku shfaqet në motorr me Alfion dhe pasi numëron deri në tre, nga motorri del gaz ngjyrë blu që tregon se çifti do bëhen me djalë.

“Me dy çunat e mi të preferuar, njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti. Ditëlindje plot bekime”, shkruan Fatma.