U SHFAQ ME REÇPETA TË VOGLA E FLOKË TË ÇRREGULLT/ Oriola Marashi ka dy fjalë për modelen më të bukur në botë (FOTO) – AlpeGossip
U SHFAQ ME REÇPETA TË VOGLA E FLOKË TË ÇRREGULLT/ Oriola Marashi ka dy fjalë për modelen më të bukur në botë (FOTO)

U SHFAQ ME REÇPETA TË VOGLA E FLOKË TË ÇRREGULLT/ Oriola Marashi ka dy fjalë për modelen më të bukur në botë (FOTO)

Pak ditë më parë ajo u shpall si femra më e bukur në botë, pasi çdo gjë në fytyrën e sa ka përmasat përfekte. Është fjala për modelen super seksi, Bella Hadid, e cila është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale në showbiz-in botëror.

Së fundmi, Bella ka publikuar një foto në “Instagram” ku shfaqet vetëm me reçipeta të vogla dhe me flokë të çrregullt.

Teksa poza e saj ka marrë me mijëra komplimente, modelja e njohur shqiptare, Oriola Mirashi, ka një kritikë për të. “Çje bërë kështu moj”, i shkruan ajo.