“TË MENDOJ NËSE…”/ Beatrix Ramosaj i lutet Zotit: Më ruaj nga të qenit oportuniste – AlpeGossip
“TË MENDOJ NËSE…”/ Beatrix Ramosaj i lutet Zotit: Më ruaj nga të qenit oportuniste

“TË MENDOJ NËSE…”/ Beatrix Ramosaj i lutet Zotit: Më ruaj nga të qenit oportuniste

Beatrix Ramosaj është mjaft e komentuar muajve të fundit, që nga pjesëmarrja një ‘Big Brother VIP.’ Këngëtarja gjithashtu është shumë aktive me projekte të reja muzikore dhe padyshim në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here mendime dhe foto të ndryshme.

Së fundmi, Trixa ka bërë një postim, në të cilin ka shkruar një lutje ndaj Zotit. “O Allah më ruaj nga të qenit një oportuniste, të mendojë vetëm për vete dhe të komentojë fillimisht e më pas të mendojë nëse është në interesin tim. Amin”, thuhet në postimin e saj në Instastory.

  • foto galeri