ME NJË LOOK TË RI/ Shikoni sa bukur ngjan Dojna Mema me këtë model flokësh (FOTO) – AlpeGossip
ME NJË LOOK TË RI/ Shikoni sa bukur ngjan Dojna Mema me këtë model flokësh (FOTO)

ME NJË LOOK TË RI/ Shikoni sa bukur ngjan Dojna Mema me këtë model flokësh (FOTO)

Dojna Mema, moderatorja bukuroshe është një personazh tepër i dashur për ekranin dhe publikun shqipatr. Me plot dashamirës e ndjekës në Instagram, ajo ka arritur të krijojë një reputacion goxha të mirë para publikut.

Dojna, është shumë aktive në rrjetet sociale ku dhe shpesh bën postime si nga jeta e saj personale por dhe nga ajo profesionale. Ditën e sotme ajo ka bërë një postim ku tregon se ka ndryshuar look-un e flokëve. Ajo ka shkurtuar gjatësinë e flokëve duke e bërë kështu fytyrën e saj më të dukshme.

Duhet ta pranojmë, Dojna ngjan bukur me të gjitha modelet e flokëve që ka provuar. /AlpeGossip.al