Moderatori shqiptar pëson aksident me makinë/ Ja gjendja e tij…(FOTO) – AlpeGossip
Moderatori shqiptar pëson aksident me makinë/ Ja gjendja e tij…(FOTO)

Moderatori shqiptar pëson aksident me makinë/ Ja gjendja e tij…(FOTO)

Moderatori i njohur i emisionit “1 kafe me Labin”, Labinot Gashi, mësohet se ka pësuar ditën e sotme një aksident me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Arbana’ në Prizren, ku për shkak të trafikut janë përplasur dy automjete. Në njërin prej automjeteve ndodhej Labi, i cili është fotografuar nga kalimtarët në rrugë.

Sipas raportit të policisë, aksidenti ka përfunduar vetëm me dëme materiale dhe policia po bën kujdes me situatën e rënduar të trafikut rrugor.