“ERDHI DIMRI NGA NE…”/ Në shtëpinë e Marinës dhe Getoarit ndizet oxhaku para kohe (FOTOT) – AlpeGossip
“ERDHI DIMRI NGA NE…”/ Në shtëpinë e Marinës dhe Getoarit ndizet oxhaku para kohe (FOTOT)

“ERDHI DIMRI NGA NE…”/ Në shtëpinë e Marinës dhe Getoarit ndizet oxhaku para kohe (FOTOT)

Me uljen e temperaturave duket se të gjithë kanë nisur të ndryshojnë garderobën, por edhe të ndezin oxhaqet për të shijuar diçka të ngrohtë.

Kështu ka ndodhur edhe me moderatoren, Marina Vjollca, e cila ka publikuar në ‘Instastory’ një video ku ka shkruar: “Erdhi dimri nga ne”, duke ndarë momentet e qeta brenda shtëpisë së saj.

Me siguri Vjollca do ta shijojë maksimalisht këtë stinë, pasi ka nxituar ta hapë menjëherë oxhakun e të shijojë ngrohtësinë në shtëpi pranë më të dashurve të saj.