SHTATËZANE PËR HERË TË PARË? Flet më në fund Marina Vjollca (FOTO) - AlpeGossip
SHTATËZANE PËR HERË TË PARË? Flet më në fund Marina Vjollca (FOTO)

SHTATËZANE PËR HERË TË PARË? Flet më në fund Marina Vjollca (FOTO)

Prej ditësh tashmë në media po përflitet se moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar janë në pritje të fëmijës së parë. Gjithë aludimet nisën pas një fotoje ku Getoari shihej duke prekur barkun e Marinës dhe më pas foto të ndryshme që Marina shihej duke prekur barkun shtuan edhe më shumë dyshimet se ajo është në pritje të ëmbël.

Megjithatë së fundmi, Marina ka publikuar një foto të shkëputur nga pushimet ku shihet se këtë herë dorën e ka vendosur në kokë.

“Po tani që ke vendosur duart në kokë çdo shkruajnë? Që ke dhimbje koke?”, i shkruan fansja, ndërkohë që Marina ja ka kthyer menjëherë me një: “Fiks” , duke e shoqëruar komentin me disa emoji duartrokitjesh.