I NXJERR “SEKRETIN” PRINCIT NË EMISION/ Aristela: I tha shpirt të të çoj në… – AlpeGossip
I NXJERR “SEKRETIN” PRINCIT NË EMISION/ Aristela: I tha shpirt të të çoj në…

I NXJERR “SEKRETIN” PRINCIT NË EMISION/ Aristela: I tha shpirt të të çoj në…

Aristela thotë në studion e “Përputhen” se pas rikthimit të Atdheut në studio ka shprehur haptazi mendimin e saj dhe Princi është ndjerë “xheloz” e më pas ka marrë Sindin për ta çuar në shtëpi, si formë ‘hakmarrje’.

Aristela: Ishte një situatë kur u rikthye Atdheu dhe folëm të gjithë nëse është kthyer për Antelën dhe shpreha mendimin tim. Ky direkte po ty të pëlqen Atdheu? Ndërkohë që i thotë Sindit hajde shpirt të të çoj në shtëpi.

Mevlani: Ku është problemi.

Aristela: Problemi është kur bën rrugën me një tjetër mos më thotë mua për Atdheun. Nuk është xhelozi.