BLERIMI E QUAN K*RVË/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë, prapaskenat pas programit (VIDEO) – AlpeGossip
BLERIMI E QUAN K*RVË/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë, prapaskenat pas programit (VIDEO)

BLERIMI E QUAN K*RVË/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë, prapaskenat pas programit (VIDEO)

Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të “Përputhen”, ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar.

“Përputhen demaskime”, ka publikuar videon ku Antonela është futur në tualet ndërsa Atdheu i ka shkuar për t’i qëndruar pranë.

“Blerimi më quajti k*rvë’, dëgjohet të thotë Antonela teksa Atdheu përpiqet ta qetësojë.

VIDEO