PROBLEMET S’KANË TË NDALUR/ Tjetër akuze për Loredana Zefin, avokati… (FOTO) – AlpeGossip
PROBLEMET S’KANË TË NDALUR/ Tjetër akuze për Loredana Zefin, avokati… (FOTO)

PROBLEMET S’KANË TË NDALUR/ Tjetër akuze për Loredana Zefin, avokati… (FOTO)

Pas lajmeve të bujshme të këtyre ditëve, reperja Loredana Zefi njoftoi se ditën e sotme do të mbajë një konferencë për shtyp për të sqaruar gjithçka që u fol në media dhe rastin e çiftit zvicerian që akuzoi këngëtaren

Mirëpo, sipas “Prive”, veç çiftit zviceran dhe mikeshës së Loredanës, tashmë reperen e ka akuzuar edhe avokati Valentin Landmann, pasi siç thuhet, Loredana është hequr si vajza e tij jashtë martesore.

 

“Nuk isha aspak i lumtur kur dëgjova për lajmin. Ky është një a.b.uzim absurd me emrin tim. Nuk kam të bëj me ngjarjen dhe nuk kam asnjë vajzë të jashtëligjshme. Gjithçka është gënjeshtër”- ka thënë avokati për zviceranen “Blick”.