Nëna e Ritës Orës bën fli, iu tregon amerikanëve se si bëhet… (FOTO) – AlpeGossip
Nëna e Ritës Orës bën fli, iu tregon amerikanëve se si bëhet… (FOTO)

Nëna e Ritës Orës bën fli, iu tregon amerikanëve se si bëhet… (FOTO)

Nëna e Rita Orës, Vera ka publikuar një  foto në “Instastory” ku shihet duke përgatitur fli.

E thjesht, por tërheqëse, Vera ka dhënë një shpjegim në gjuhën angleze se çfarë është flija dhe si bëhet. Në postimin e saj nuk mungojnë as shprehjet në gjuhën shqipe.

“Kqyrmini rendet e flis” shkruan ndër të tjera nëna e yllit botëror.