“MILAN DESIGN WEEK”/ Vip-et shqiptare që nuk mungon në eventin italian: Nga Ilda Bejleri… (FOTO) – AlpeGossip
“MILAN  DESIGN WEEK”/  Vip-et shqiptare që nuk mungon në eventin italian: Nga Ilda Bejleri…  (FOTO)

“MILAN DESIGN WEEK”/ Vip-et shqiptare që nuk mungon në eventin italian: Nga Ilda Bejleri… (FOTO)

Pas modës ka filluar  në datën 9 prill  “Milan design week”. Në këtë event nuk kanë munguar as personazhet e njohura të ekranit shqiptar.

Ka qenë vetë vajzat e showbizit që me anë të fotove në rrjetin social Instagram na treguan  se ishin duke shijuar eventin madhështor.

Ilda Bejleri, Julka,Zhaklina dhe Megi Pojani  me anë të postimeve na zbuluan  një pjesë nga eventi. Vjazat zgjodhën të visheshin sportive dhe gjithë elegancë njëkohësisht.

Mirëpo përtej eventit vajzat duket se kanë shijuar edhe shoqërine e njëra tjetrës. Në fotot e publikuara ato shfaqeshin duke darkuar, shëtitur dhe në humor.

Shihni pamjet   e publikuara nga vip-et nga eventi  “Milan design week”.

Julka Gamo

 

Megi Pojani

Ilda Bejleri

Zhaklina Lakori

AlpeNews.al