Ilda më shumë vrastare se kurrë/ Ndryshe nga herët e tjera ajo zgjedh… (FOTO) – AlpeGossip
Ilda më shumë vrastare se kurrë/ Ndryshe nga herët e tjera ajo zgjedh… (FOTO)

Ilda më shumë vrastare se kurrë/ Ndryshe nga herët e tjera ajo zgjedh… (FOTO)

Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri u është rikthyer pozave vrastare.
Edhe pse e kritikuan se përcjell mjaft tundim në ekran, ajo nuk do t’ia dijë. Në disa prej postimeve të fundit Ilda duket në super formë dhe perfekte për të ngjallur provokime, ku pikërisht sot  ka zgjedhur të uroj për festën e pashkëve nga studio.

Përgatiti: AlpeNews.al