VIPAT E BLLOKUT “DEMASKOJNE” ORJOLËN/ I BËJNË GJËMËN: Publikojnë të vërtetën e saj duke… (FOTO) – AlpeGossip
VIPAT E BLLOKUT “DEMASKOJNE” ORJOLËN/ I BËJNË GJËMËN: Publikojnë të vërtetën e saj duke… (FOTO)

VIPAT E BLLOKUT “DEMASKOJNE” ORJOLËN/ I BËJNË GJËMËN: Publikojnë të vërtetën e saj duke… (FOTO)

Një ndër faqet me të famshme të Instagramit, “Vipat e bllokut” për një kohë të gjatë ka diskredituar të gjithë ato femra apo meshkuj, që ne na pëlqen ti quajmë VIPA
Shpesh here kemi parë pastime nga më të ndryshme të cilat degjenrojnë ose jo artistët tonë.
Së fundmi ata kanë demaskuauar modelen e shumë përfolur nga mediat rozë për format dhe bukuritë modeles shqiptare Orjola Marashi.

Po të bësh një krahasim të dyja fotove dalin se janë i njejti person. Por ajo që të bie në sy janë të pasmet e saj dhe gjoksi i saj të cilat vërtetojnë se Orjola e” mbytë photoshopin”./AlpeNews.al