“DO HABITENI”/ Ja me kë po i kalon pushimet Kida (FOTO) – AlpeGossip
“DO HABITENI”/ Ja me kë po i kalon pushimet Kida (FOTO)

“DO HABITENI”/ Ja me kë po i kalon pushimet Kida (FOTO)

Kida është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar, padyshim pamaja e saj e jashte, hitet dhe spektakli që dhuron për publikun e ka vënë gjithmonë në qendër të komenteve nga më të ndryshmet.

Mesa duket këngëtarja nuk i paska mbaruar akoma pushimet dhe këtë gjë na e vërtetoi me foton që ka postuar së fundmi në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet bashkë më një mikeshën e saj duke pushur në ambjentët e një pishine.

Ariana Fejzullahu është personi me të cilën këngëtarja po kalon ditën e sotme.

Gjithashtu edhe Ariana është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar, ajo është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.