VALDRINI STILOI FUSTANIN E BEYONCES/ Elvana Gjata rrëfen prapaskenat: Kishte 3 vjet… – AlpeGossip
VALDRINI STILOI FUSTANIN E BEYONCES/ Elvana Gjata rrëfen prapaskenat: Kishte 3 vjet…

VALDRINI STILOI FUSTANIN E BEYONCES/ Elvana Gjata rrëfen prapaskenat: Kishte 3 vjet…

Këngëtarja Elvana Gjata, e cila është mikeshë e ngushtë me Valdrinin, ka treguar së fundmi historinë që fshihet pas porosisë së Beyonces. Ajo ka shpërndarë në Instastory një foto të këngëtares, e veshur me fustanin e kuq dhe ka lavdëruar stilistin.

Elvana ka treguar se Beyonce ka kërkuar që prej tre vitesh të vishet nga Valdrini dhe më në fund ka shkëlqyer me fustanin e realizuar prej tij. “Kat re vjet që mbretëresha të do, të kërkon dhe sot…më në fund Beyonce shkëlqen me ty”, ka shkruar ajo.